KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098236
nr 909 8236
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Ruiner, motivet: 18 x 25
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:56:40
450 kr
600 kr